Четвер, 26.04.2018, 09:56
Вітаю Вас Гость | RSS

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів

27 жовтня 2016 року у відділі освіти, райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Проводив нараду керівник відділу освіти Дармостук М.А В.о. директора Солонянського РНМК Сутуга О.М. за результатами перевірки навчальних закладів району ознайомив присутніх з організованим початком нового навчального року в закладах освіти.

Методист РНМК Некрасова Т.С. з акцентувала увагу директорів на стан роботи педагогічних колективів закладів освіти Солонянського району по забезпеченню конституційного права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти в жовтні 2016\17 навчального року.

Методист РНМК Некрасов В.О. розкрив питання особливості організації і проведення атестації керівних кадрів та педагогічних працівників у 2017 році відповідно до Типового положення, затвердженого наказом МОН України від 08.08.2013

Також до відома директорів шкіл в.о. директора Солонянського РНМК Сутугою О.М. був доведений наказ відділу освіти «Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

В блоці «різне» висвітлювалися питання спеціалістами відділу освіти та методистами РНМК, а саме :

- про виконання планових призначень за 2016 рік;

- про результати медичного огляду учнів ЗНЗ району та встановлення медичних груп для занять фізичною культурою і спортом у 2016-2017 н.р.;

- про участь учнів ЗНЗ району в районних та обласних змаганнях в 2015-2016 н.р;

- профілактика дитячого травматизму;

- про опалювальний сезон та виконання приписів перевіряючи інстанцій;

- про забезпечення учнів 4 і 7 класів підручниками;

- про здійснення систематичного моніторингу рівня навчальних досягнень учнів та проведення колекційної роботи;

- про роботу шкільних сайтів.

Підсумуючи нараду керівник відділу освіти Дармостук М.А. довів до присутніх чіткі завдання та терміни їх виконання за переліком питань порядку денного.

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (27.10.2016)
Переглядів: 55
Вхід на сайт
Пошук