П`ятниця, 24.09.2021, 08:10
Вітаю Вас Гость | RSS

Гаряча лінія
Національна дитяча
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Березень » 12 » Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»
11:44
Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Кращий пожежний – це ти обережний»

З 14 січня до 17 лютого в районі проводився районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». На конкурс представлено 33 малюка та 3 роботи декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику із 11 закладів загальної середньої освіти району:

1. Башмачанська СЗШ – 2 малюнка;

2. Військова СЗШ – 6 малюнків, 1 робота декоративно-прикладної творчості;

3. Криничанський ЗЗСО – 1 малюнок;

4. Микільська на Дніпрі СЗШ – 1 малюнок;

5. Олександропільський НВК – 1 малюнок;

6. Письмечівський ЗЗСО – 1 малюнок;

7. Сурсько-Михайлівська СЗШ – 17 малюнків, 2 роботи декоративно-прикладної творчості;

8. Петриківська НСШ – 1 малюнок;

9. Маяцький НВК – 1 малюнок;

10. Миропільський НВК – 1 малюнок;

11. Оріхівський НВК - 1 малюнок.

Журі конкурсу Бойко Валерій Миколайович начальник Солонянського РСГУ ДСНС України у Дніпропетровській області – голова журі, члени журі Головко Роман Миколайович головний інженер  Солонянського РСГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Ткач Юрій Анатолійович начальник 58 ДПР2 ГУ  ДСНС України у Дніпропетровській області, Сутуга Олексій Миколайович методист районного методичного кабінету згідно Положення конкурсу визначило переможців в трьох вікових категоріях та відібрало роботи для участі в обласному етапі конкурсу.

Переможцями стали у віковій категорії 6-10 років:

- перше місце - Комаров Тимофій учень 1 класу Військової СЗШ, вчитель Місюра Тетяна Петрівна;

- друге місце -  Лехан Єлизавета учениця 4 класу Микільської на Дніпрі СЗШ, вчитель Василик Наталя Миколаївна;

- третє місце – Порох Дар’я учениця 4 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, вчитель Шеремет Олена Володимирівна.

У віковій категорії  11-14 років:

- перше місце - Чекурда Аліна учениця 4 класу Миропільського НВК, вчитель Продченко Віта Олександрівна;

- друге місце – Дорошенко Аліна учениця 6 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, вчитель Кошевич Олена Анатоліївна;

- третє місце – Чичкань Олександр учень 4 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, вчитель Шеремет Олена Володимирівна.

У віковій категорії 15-18 років:

- перше місце – Мудрак Веоріка учениця 11 класу Башмачанської СЗШ, вчитель Пономаренко Надія Валентинівна;

- друге місце – Буря Юлія учениця 9 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, вчитель  Шеремет Олена Володимирівна;

- третє місце не визначалося через відсутність робіт.

Серед робіт декоративно-прикладного мистецтва місця розподілено наступним чином:

- перше місце – колективна робота учнів 1 класу Військової СЗШ, вчитель Місюра Тетяна Петрівна;

- друге місце – Ланець Карина учениця 4 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, вчитель Полякова Тетяна Вікторівна;

- третє місце – Чичкань Олександр учень 4 класу Сурсько-Михайлівської СЗШ, керівник гуртка  Кошевич Олена Анатоліївна.

15.02.2019 в залі ЦДЮТ під час роботи журі конкурсу продемонстрували свої виступи агітбригади із Привільнянської СЗШ, Сурсько-Михайлівської СЗШ та Військової СЗШ.

Журі відзначило змістовні виступи агітбригад, нагородило учасників солодощами та запросило до участі в районному конкурсі ЮП 11 квітня 2019 року.

Переглядів: 323 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031