Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2012 » Лютий » 13 » Вітаємо команду дівчат Березнуватівської СШ – переможців районного чемпіонату з волейболу!
13:01

11 лютого у Новопокровській СШ відбувся фінал районного чемпіонату з волейболу серед дівчат. За перемогу змагалися чотири волейбольні команди дівчат навчальних загальноосвітніх закладів – фіналісти зональних районних змагань.  В напруженій боротьбі з мінімальною перевагою перемогу здобула команда Березнуватівської СШ (тренер Сергій Вікторович Мельник), ІІ місце – за дівчатами Солонянської СШ № 1 (тренер Павло Михайлович Дмітрієв), ІІІ  місце виборола Незабудинська СШ (тренер Леонід Олександрович Головко). Всі призери перемогли команду Жданівської СШ з рахунком 2:0. А між собою кожна команда здобула по 1 перемозі: Березнуватівська СШ - Незабудинська СШ –  2:0; Солонянська СШ № 1 - Березнуватівська СШ – 2:1; Незабудинська СШ – Солонянська СШ № 1 – 2:1. Як виявилося, вирішальною стала гра між Березнуватівською СШ та Незабудинською СШ, бо саме вона визначила розподіл місць.

Переглядів: 777 | Додав: Ірина | Рейтинг: 0.0/0