Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2012 » Червень » 7 » Обласний фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій»
14:17
Обласний фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій»

З 31 травня по 02 червня у м.Орджонікідзе пройшов  обласний фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій». 11 команд, які до цього стали призерами зональних змагань серед сільських районів та міст Дніпропетровської області,  змагалися за перемогу. Цьогоріч спортивне щастя усміхнулося команді господарів  міста Орджонікідзе – вони стали переможцями.

У фіналі обласних змагань  взяла участь команда  Солонянської СШ №1 (вчитель Олена Василівна Лисенко), яка нещодавно з успіхом виступила  у півфіналі обласних Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій».  В програму змагань в Орджонікідзе входили 7 видів спорту. Команда нашого району показала високі результати у метанні мяча, бігу на 60 м, підніманні тулуба за 1 хв, а найменшу кількість балів заробили семикласники  у плаванні, бігу на 800 м (дівчата), 1000 м (хлопці) та естафеті. Найкращі результати серед наших учнів показали Чуглазов Станіслав, Чогут Дарина, Кравченко Антон та Страшко Владислав.

І хоча команда Солонянської СШ №1, за загальною кількість балів, не досягла високих показників, але отримала неоціненний досвід змагань на обласному рівні.

Переглядів: 877 | Додав: Ірина | Рейтинг: 5.0/1